Pärnu Saalemi Vabakogudus


Pilt ja kirjakoht seinale?

Tavaliselt hakkab pildi seinale saamine projektorist ja läpakast. Arvuti tarkvarast kasutame praegu OpenSong nimelist tarkvara( Mis asub aadressil http://www.opensong.org/). See on vabavara ja minu arust väga lihtne ja võimas. Kuna olen ta ka ise eesti keelseks muutnud, siis saavad selle programmiga hakkama ka teised, kes eriti inglise keelt ei mõista (Eesti keele faili leiad siit Töötab ka beeta 2.0 versioonis). Olen lisanud sinna kogu Baptistide Vaimulikud laulud ja palju muidki laule. Samas töötab ka eesti keelne 99a piibel selle programmiga (Faili leiad siit).

Failide lisamine käib järgmiselt.
Keelt vaheta nii- Lae see internetist alla, ja salvesta see OpenSongi kausta sinu arvuti kõvakettal(mis tõenäoliselt asub : C:\Program Files\OpenSong\OpenSong Languages) Ava OpenSongi programm ja vali Settings - General settings Language rippmenüüst vali Eesti_keel ja vajuta OK.
Piibel lisa nii- Lae see internetist alla, ja salvesta see OpenSongi kausta sinu arvuti kõvakettal(mis tõenäoliselt asub : C:\Program Files\OpenSong\OpenSong Scripture) Ava OpenSongi programm ja kui lisad kirjakohta vali Piibli failiks EPS99.